INTO Inside Out - Tessy

INTO Inside Out - Tessy

30 november 2020

Iedere maand stellen we één van onze collega’s aan je voor. Deze maand: Tessy. Ze is coördinator van onze afdeling Support. Vandaag vertelt ze je graag meer over wie ze is en wat ze doet bij INTO. Je leest het hieronder.

Hoi Tessy, leuk om vandaag wat meer over je te weten te komen. Wil je jezelf allereerst even voorstellen?
Mijn naam is Tessy. Ik ben 33 jaar en ik ben geboren in Nijmegen. Hier woonde ik tot mijn 20e. Toen ik 13 jaar geleden verhuisde naar Breda, leerde ik mijn vriend kennen. Ik ben dus in Breda blijven plakken voor de liefde. Samen hebben we een dochtertje gekregen en zij is nu anderhalf jaar oud. Ik werk nu 5,5 jaar bij INTO.

 Hoe ben je bij INTO terecht gekomen?
Toen ik nog in Nijmegen woonde, deed ik de mbo-opleiding Toerisme en Recreatie. Hierna verhuisde ik naar Breda voor de opleiding Management Toerisme aan de NHTV. Nadat ik deze opleiding had afgerond, heb ik bij verschillende bedrijven werkervaring Tessy-5.jpgopgedaan. Na een aantal jaar ben ik gaan kijken naar wat voor banen er allemaal in Breda te vinden waren, juist met de gedachte dat het ook wel leuk zou zijn om iets in een andere richting dan toerisme te zoeken. Al snel kwam ik uit bij INTO. Na mijn sollicitatie bij INTO kreeg ik te horen dat ze destijds niet op zoek waren naar iemand. Totdat ik een halfjaar later een berichtje kreeg met de boodschap dat ze een plekje voor me vrij hadden. Dit was een aangename verrassing. Normaal gesproken ga je er niet van uit dat je na een ‘afwijzing’ nog iets hoort van een bedrijf, maar INTO pakte dit heel anders aan en dat sprak me heel erg aan.

Ik begon binnen INTO bij Backoffice. Na een paar maanden groeide ik al snel door tot Servicemanager Mobiele Telefonie. Dit deed ik ruim twee jaar. Na die twee jaar ben ik nóg eens doorgegroeid naar de functie Coördinator van de afdeling Support. Dit doe ik inmiddels bijna drie jaar en ik ben erg blij met waar ik nu ben.

INTO zit in de branche Telecom & IT en dit is natuurlijk een heel andere tak van sport dan Toerisme. Merk je dat je dit lastig vond in het begin?
De manier waarop ik ben begonnen bij INTO zorgde ervoor dat dit gemakkelijk te overzien was. Ik begon op Backoffice, waarbij ik kennismaakte met de soorten (type) abonnementen en de verschillende systemen. Vanuit daar kreeg ik langzaamaan steeds meer verantwoordelijkheid erbij. Toen ik doorgroeide naar Servicemanager kwam er meer op mijn bordje.  Mijn werk toont ook gelijkenissen met toerisme. Toerisme is natuurlijk heel erg gericht op dienstverlening, mensen plezier laten beleven en het onderhouden van goed klantcontact. Dat zie je op de afdeling Support ook erg veel terugkomen, alleen is de insteek anders.

Hoe omschrijf je jouw werkweek?
Mijn week omschrijf ik het beste als chaos, maar dan bedoel ik dit zeker in positieve zin. Ik houd er juist van. In deze chaos probeer ik zoveel mogelijk orde te scheppen. Ik heb altijd wel één terugkerend item iedere week, waarbij ik collega’s coach. Dan kijken we samen naar de afhandeling van tickets, of luisteren we telefoniegesprekken terug die zij hebben gevoerd. Samen met hen bekijk ik dan wat er goed ging en wat er anders kan. Voor de rest wordt mijn week heel erg bepaald door klantverzoeken of meldingen die binnenkomen. Als coördinator ben ik ervoor verantwoordelijk dat de meldingen met de juiste prioriteit opgepakt worden en dat er genoeg collega’s beschikbaar zijn om de telefoon op te pakken. Daarnaast hebben collega’s vaak inhoudelijke vragen over meldingen waarbij ik ze help. Deze vragen hebben vaak te maken met meldingen die bij Support of Backoffice lopen. Hoe kan ik dit het beste oppakken? Wat is de status hiervan? Daarnaast zijn we altijd bezig met het kijken naar hoe processen verbeterd kunnen worden, zodat we de klanten nóg beter kunnen helpen. Mijn dagen worden heel erg bepaald door het schakelen tussen de verschillende collega’s.

Merk je dat er in jouw werkdruk veel is veranderd nu je thuiswerkt – is het meer of juist minder geworden?
Het is vooral anders geworden. Voorheen was er als het ware een wachtrij van collega’s aan mijn bureau die vragen hadden, nu is dit een wachtrij van Teamsberichten geworden. Toen we in maart voor de eerste keer begonnen met thuiswerken, leverde dit een enorme piek op aan meldingen en telefoontjes bij Support. Toen moesten we echt allemaal een paar tandjes bij zetten. Collega's van andere afdelingen hebben toen zelfs geholpen om de telefoon op te nemen, zodat de collega’s van Support alle thuiswerkverzoeken goed in konden regelen. Sindsdien is de drukte weer zoals voorheen en is de werkdruk niet zozeer toegenomen, maar het is op een andere manier ingevuld.

Wat maakt jouw werk bij INTO leuk?
De wisseling van taken en werkzaamheden. Geen enkele dag is hetzelfde, ondanks het feit dat de basiswerkzaamheden wel hetzelfde blijven. De dagelijkse aansturing blijft er, maar inhoudelijk wisselt dit. Ik heb altijd wel vaste dingen op mijn agenda staan, maar er komen altijd nieuwe dingen bij en dat maakt het juist zo leuk en uitdagend.

Wat is het leukste wat je bij INTO hebt meegemaakt?
Hoewel het met de huidige maatregelen even niet kan, regelde INTO voorheen altijd heel veel leuke uitjes en hier heb ik er genoeg van meegemaakt. Als ik moet kiezen, dan vind ik de zomerbarbecue altijd wel één van de gezelligste momenten. Dan barbecueën we lekker met alle collega's van INTO. De opbouw van deze barbecues vindt vaak al in de middag plaats. Als je aan het eind van de middag klaar bent met je werk, dan rol je als het ware zo het terrein op waar de barbecue staat en kun je met z'n allen genieten van het mooie weer en de gezelligheid.

In jouw 5,5 jaar bij INTO heb je veel groei doorgemaakt. Heb je ambities om nóg verder door te groeien?
Op dit moment vind ik het wel eventjes goed. Er komen iedere keer weer nieuwe dingen op mijn pad die mijn aandacht vereisen. In mijn huidige functie zit genoeg uitdaging om zowel mezelf als de afdeling verder te ontwikkelen. De functie die ik nu heb, heb ik zelf een beetje naar me toe getrokken door in te springen op de dingen die we als afdeling nog misten of nodig hadden. Na drie jaar Coördinator ben ik heel tevreden over waar ik sta.

Wat zijn je ambities op persoonlijk vlak?
Vooral veel genieten van het leven en van de mensen om je heen. De mooie momenten om je heen koesteren. Het leven is namelijk te kort. Het klinkt heel simpel, maar je vergeet het vaak totdat er iets gebeurt waardoor je met je neus op de feiten wordt gedrukt. Iedere dag is kostbaar.

Waar ben je het meest trots op?
Als ik kijk op zakelijk vlak, dan ben ik trots op wat heb ik bereikt binnen INTO en hoe snel ik in 5,5 jaar ben doorgegroeid. Ik denk dat veel collega’s me goed hebben leren kennen door hoe ik me bewoog binnen INTO. Als ik kansen zie of dingen die gedaan moeten worden, pak ik deze graag op. Wanneer ik kijk naar de ontwikkeling van de afgelopen jaren van ons team, dan zijn we flink gegroeid qua klantgerichtheid, klantenservice en kwaliteit en dat is iets waar we allemaal heel trots op mogen zijn.

Wat is je mooiste levenservaring?
Dat is toch wel de geboorte van mijn dochter. Je leeft 9 maanden toe naar dat moment en als je je pasgeboren baby voor het eerst ziet en kan vasthouden, is dat heel speciaal.

Je hebt een achtergrond in toerisme en het reizen. Ben je zelf veel op reis geweest in je leven?
Ik ben heel veel op reis geweest, ook samen met mijn vriend. Dat staat nu even op een laag pitje vanwege corona en de geboorte van mijn dochter. Voorheen zijn we op erg veel plekken geweest, zoals bijvoorbeeld Vietnam, Cambodja en Thailand. Ook hebben we Noord- en Zuid-Amerika bezocht. Amerika vind ik heel leuk vanwege de diversiteit aan natuur en cultuur.

Soms als collega’s op vakantie willen gaan, komen ze naar mij toe voor tips of het uitstippelen van een reis. Dan komt mijn ervaring op gebied van reizen en toerisme toch af en toe nog naar voren op de werkvloer en dat is wel leuk.

Van al die steden en landen die je hebt bezocht, wat is je favoriete locatie?
Ik twijfel tussen de westkust van Noord-Amerika en Chili/Argentinië. Chili en Argentinië bezochten we als combinatie in één rondreis. Dat was enorm gaaf met heel veel indrukken en hoogtepunten. Toen we daar waren, maakten we een grote hike naar de Torres del Paine. Dit was een erg pittige wandeling van ongeveer 4 uur heen en 4 uur terug. Toen we eenmaal aankwamen bij de Torres del Paine, was het uitzicht adembenemend.

Toen we de westkust van Noord-Amerika bezochten, maakten we een rondreis van ongeveer drie weken. Hierin bezochten we San Francisco, Las Vegas en Los Angeles en de daarbij behorende natuurparken zoals Yosemite National Park, Death Valley en de Grand Canyon.

Wat is je favoriete feestdag van het jaar?
Dat is toch wel Kerst. Gewoon lekker gezellig met de familie bij elkaar. 

Wil jij Tessy's collega worden? Check dan de openstaande vacatures.

 

Altijd een adviseur in de buurt

Ontdek wat INTO’s online werken en de digitale werkplek voor jouw organisatie kunnen betekenen. 

Neem contact op voor een vrijblijvend adviesgesprek met één van onze adviseurs.

Ik wil een vrijblijvend adviesgesprek
 


INTO laat het werken. 
INTO is de grootste leverancier op het gebied van telecommunicatie en de digitale werkomgeving voor ondernemend Nederland. Wij begeleiden organisaties in het digitale transformatieproces van de huidige werkomgeving, en die van de toekomst.