Vacature Content Marketeer

Vacature Content Marketeer

2 juni 2021

Heb jij een passie voor het schrijven van pakkende content, social media en het bedenken van ludieke campagnes? Ben je daarnaast een ster in plannen en organiseren? Dan zijn wij op zoek naar jou! Yielder Group (waar INTO onderdeel van is) is op zoek naar een creatieve Content Marketeer die graag out-of-the-box denkt en de mouwen opstroopt.

Als Content Marketeer ben je verantwoordelijk voor alle content rondom B2B- en B2C-campagnes. Je vertaalt marketinginput van creatieve campagnes naar bijbehorende teksten. Je draagt zorg voor de planning, deadlines, social media en het maken en plaatsen van content. Collega’s kunnen voor veel vragen bij jou aankloppen, want je bent een creatieve duizendpoot die graag de mouwen opstroopt.

Wat ga je doen?

 • Je bent verantwoordelijk voor de content op onze website, webshop, mailings, social media en nieuwsbrieven, waarbij je met je schrijfwijze afhankelijk van het doel van de tekst de nadruk legt op SEO of op tekstbeleving;

 • Je beheert onze sociale media kanalen, waarbij je creatieve en pakkende teksten schrijft die aansluiten bij de doelgroep;

 • Je beheert het CMS waarbij je kritisch kijkt naar de acties en uitingen. Je ziet direct wanneer er ruimte is voor verbeteringen of aanpassingen en gaat hiermee aan de slag;

 • Je houdt deadlines nauwlettend in de gaten en zorgt ervoor dat projecten op tijd worden afgerond.

Wat vragen we van jou?

 • Je hebt hbo werk- en denkniveau;

 • Je bent proactief en kan snel schakelen tussen verschillende taken;

 • Je planningskills zijn on point: jij mist nooit een deadline;

 • Je hebt een vlotte pen en merkt alle spellingsfouten feilloos op;

 • Je bent enthousiast, creatief en kan niet wachten om ons team te versterken!

 • Wij verwachten dat je ongeveer 2 jaar werkervaring nodig hebt voor deze functie. 

Wat bieden wij jou?

 • Een marktconform salaris;
 • Enthousiaste en gemotiveerde collega’s in een jong team;
 • Een informele werksfeer;
 • Een eigen flexibele online werkplek;
 • Gezellige uitjes en borrels (zodra dit weer mogelijk is);
 • 24 vakantiedagen;
 • De mogelijkheid om door te groeien en jezelf te ontwikkelen.

Over Yielder Group
Wij zijn Yielder Group: a leading company in digital solutions. Wij ondernemen zonder grenzen en willen winnen; altijd en met al onze merken. Dagelijks zetten wij ons in voor onze klanten en partners in de Telecom en IT markt. Dat doen we samen met de merken INTO Telecom & IT, Connectivity Factory, Telecombinatie en Welcom Bij voor zowel consumenten als zakelijke relaties.

Bij Yielder Group doe je ertoe! Ieder binnen zijn gebied, ieder op zijn manier, waardoor we authentiek blijven. Wij geloven in de kracht van de combinatie van technologie en de mens. We laten de technologie voor ons werken, maar het zijn onze mensen die het verschil maken. Iedere dag opnieuw, zodat wij klaar zijn voor de wereld van vandaag én morgen. Kom jij ons team versterken?

Ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging?
Stuur dan je CV met een korte motivatiebrief naar Femke van den Bergh (HR Adviseur) hrm@into.nu of neem contact op met 088-7777 004.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Altijd een adviseur in de buurt

Ontdek wat INTO’s online werken en de digitale werkplek voor jouw organisatie kunnen betekenen. 

Neem contact op voor een vrijblijvend adviesgesprek met één van onze adviseurs.

Ik wil een vrijblijvend adviesgesprek