Vacature marketing campagnecoördinator

Vacature marketing campagnecoördinator

26 februari 2021

Ben jij een ambitieuze, betrokken en toegankelijke marketeer? Weet jij het overzicht te bewaren en sterke campagnes op te zetten en te monitoren? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Jouw dag ziet er als volgt uit: 
Na het zetten van een lekkere bak koffie, sta jij aan! Klaar om deze dag tot een succes te maken, begin jij met het checken van de marketing roadmap. Welke deadlines komen eraan? Welke campagnes moeten bedacht worden? Welke campagnes lopen en dienen gemonitord te worden? Overzicht bewaren is voor jou geen probleem. Doordat je werkt met KPN, Microsoft, T-Mobile en Vodafone, is het belangrijk om jouw jaarplanning zo vorm te geven, dat alle doelgroepen op het juiste moment met de juiste actie worden benaderd. Na een blik op de deadlines ga je aan de slag om verschillende campagnes klaar te stomen, zowel in creatie als in data. Je hebt daarvoor meetings met partnermanagers van providers om acties af te stemmen, met je marketingcommunicatie collega’s om de creatieve invulling van de campagne te bedenken en met de salesmanagers om conversieresultaten te berekenen. Daarnaast ga je aan de slag met de datasets die benodigd zijn om de campagne te kunnen laten starten. Voor de lopende campagnes schakel je met de manager van het callcenter en check je Google Analytics. Zo kun je monitoren of campagnes succesvol verlopen. Aan het einde van de dag koppel je aan je collega’s terug wat de status van jouw projecten is, want plannen en organiseren is jou niet vreemd. Hierna plof je voldaan op de bank: it was a good day! 

Ons team
Met kernwaarden toegankelijk, betrokken en ambitieus kom je bij INTO in een warm bad terecht. Je bent een belangrijk onderdeel van het team en jouw ambitie zorgt ervoor dat je jezelf blijft uitdagen en ontwikkelen. Je bent verzekerd van een dynamische baan waarin jij proactief en vol energie werkt. Je houdt het hoofd koel en bewaakt gestructureerd jouw planning. Je bent flexibel, kritisch en draait je hand niet om voor een uitdaging. Met jouw open en enthousiaste karakter pak jij iedere uitdaging aan.

Jij: 

 • Bent planmatig een topper. Overzicht bewaren en coördineren is jouw tweede natuur;
 • Bent creatief en bedenkt de gaafste campagnes voor de grootste providers van Nederland;
 • Houdt van een baan waarbij iedere dag anders is. Spoedjes zijn jou niet vreemd. Je schakelt snel en weet daardoor zaken goed te managen.
 • Je bent kritisch en gaat een discussie niet uit de weg. Je wilt namelijk het beste resultaat bereiken!
 • Je bent proactief: zie jij kansen, dan grijp je ze! Je werkt het liefste je eigen ideeën uit, in plaats van dat je wacht totdat je een opdracht krijgt.
 • Je hebt geen negen-tot-vijf mentaliteit. Je begrijpt dat deze functie vraagt om flexibiliteit. 
 • Wij denken dat je tussen de twee en vier jaar relevante werkervaring nodig hebt voor deze baan. Je mag ons overtuigen wanneer je iets anders op je CV hebt staan.
 • Kennis van de telecom- en IT-branche? Dat is een pré. 


Wij: 

 • Een jonge organisatie vol toegankelijke, betrokken en ambitieuze collega’s die iedere dag het beste uit zichzelf en het team willen halen;
 • INTO is businesspartner van KPN, Microsoft, T-Mobile en Vodafone. Het INTO marketingteam heeft nauw contact met de provider marketingteams waardoor je een kijkje in de keuken van de grootste providers krijgt;
 • Een marktconform salaris;
 • Flexibele werktijden
 • Laptop (Microsoft Surface) van de zaak;
 • Gezellige uitjes, borrels en bedrijfsbootcamp (zodra de coronasituatie dit weer toelaat). 

Over INTO 
Bewust of onbewust, veel bedrijven zitten midden in een digitale transformatie. Deze digitale transformatie draait niet alleen om tools en middelen, maar eerder om het omarmen van verandering. Hierbij spelen we in op de veranderende wereld door gebruik te maken van digitale oplossingen, zoals de digitale werkplek. De digitale werkplek maakt het mogelijk om te werken waar, hoe en wanneer jij dat wil. Natuurlijk moet dit veilig, flexibel en kostenbesparend zijn. Terwijl de technologie steeds complexer wordt, zet INTO zich in om het gebruik ervan zo eenvoudig mogelijk te maken.  

Wij bieden MKB organisaties als partner, of beter nog: bijna als collega, telecom en IT-diensten. Inclusief het beheer daarvan. 

Ready? 
Ben jij klaar om ons team te versterken? Laat ons dan op een aansprekende manier weten waarom jij de juiste persoon voor deze baan bent. Stuur je CV en motivatie naar HR-adviseur Femke via femke.vandenbergh@into.nu. Wie weet tot snel! 

 

Altijd een adviseur in de buurt

Ontdek wat INTO’s online werken en de digitale werkplek voor jouw organisatie kunnen betekenen. 

Neem contact op voor een vrijblijvend adviesgesprek met één van onze adviseurs.

Ik wil een vrijblijvend adviesgesprek
 


INTO laat het werken. 
INTO is de grootste leverancier op het gebied van telecommunicatie en de digitale werkomgeving voor ondernemend Nederland. Wij begeleiden organisaties in het digitale transformatieproces van de huidige werkomgeving, en die van de toekomst.