Vacature marketing- en communicatiemedewerker

Vacature marketing- en communicatiemedewerker

8 december 2020

Heb jij een scherpe pen en ben jij toegankelijk, betrokken en ambitieus? Ben jij die collega die ieder plan naar een nieuw creatief niveau tilt? Vertaal jij uiteenlopende projecten door naar pakkende interne en externe content? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wij zijn op zoek naar een veelzijdige marketing- en communicatiemedewerker die ons team komt versterken. Jouw dag ziet er als volgt uit:

Na het zetten van een lekker bakkie koffie, sta jij aan! Klaar om deze dag tot een succes te maken, begin je met het plaatsen van de nieuwste INTO updates op onze social mediakanalen, waarvoor jij de strategie hebt bedacht en uitgewerkt. Je sluit aan bij de marketingmeeting en gaat samen met jouw teamlead aan de slag om voor het halen van de KPN, T-Mobile, Vodafone of Microsoft targets nieuwe campagnes te bedenken. De gekste ideeën komen voorbij en aan het einde van deze meeting gieten jullie de beste ideeën in de marketingplanning. Hierna ga je snel verder, want de aankomende campagnes vereisen actie: teksten schrijven, campagneartikelen bestellen, contact opnemen met de leveranciers, de pitch voor jouw salescollega’s schrijven etc. Na je lunchbreak heb je meetings met collega’s van andere afdelingen: they need you! Jij bent namelijk hèt aanspreekpunt als het gaat om informatievoorziening. Leaflets schrijven voor klanten, meehelpen met het organiseren van (digitale) events, collega’s interviewen voor externe zichtbaarheid: jij houdt alle ballen hoog. Aan het einde van de dag koppel je aan je teamlead terug wat de status is van jouw projecten, want plannen en organiseren is voor jou een tweede natuur. Hierna plof je voldaan op de bank: it was a good day.

Ons team
Met kernwaarden toegankelijk, betrokken en ambitieus kom je bij INTO in een warm bad terecht. Je bent een belangrijk onderdeel van het team en jouw ambitie zorgt ervoor dat je jezelf blijft uitdagen en ontwikkelen. Je bent verzekerd van een dynamische baan waarin jij proactief en vol energie werkt. Je houdt het hoofd koel en bewaakt gestructureerd jouw planning. Je bent flexibel, kritisch en draait je hand niet om voor een uitdaging. Met jouw open en enthousiaste karakter pak jij iedere uitdaging aan.

Jij:

 • Bent iemand met een scherpe pen. Teksten schrijven zit in je natuur. Je ontdekt iedere spelfout, let op zinsopbouw en zorgt ervoor dat iedere tekst perfect de deur uitgaat.
 • Je houdt van een baan waarbij iedere dag anders is. Spoedjes zijn jou niet vreemd. Je schakelt snel en weet daardoor zaken goed te managen.
 • Je bent kritisch en gaat een discussie niet uit de weg. Je wilt namelijk het beste resultaat bereiken!
 • Je bent een creatieveling met vernieuwende campagne ideeën.
 • Je bent proactief: zie jij kansen, dan grijp je ze! Je werkt het liefste je eigen ideeën uit, in plaats van dat je wacht totdat je een opdracht krijgt.
 • Je hebt geen negen-tot-vijf mentaliteit. Je begrijpt dat deze functie vraagt om flexibiliteit. 
 • Wij denken dat je minimaal twee jaar relevante werkervaring nodig hebt voor deze baan. Je mag ons overtuigen wanneer je iets anders op je CV hebt staan.
 • Kennis van Adobe programma’s zoals Photoshop, InDesign en Premiere Pro? Dat is een pré.

Wij:

 • Een jonge organisatie vol toegankelijke, betrokken en ambitieuze collega’s die iedere dag het beste uit zichzelf en het team willen halen;
 • INTO is businesspartner van KPN, Microsoft, T-Mobile en Vodafone. Het INTO marketingteam heeft nauw contact met de provider marketingteams waardoor je een kijkje in de keuken van de grootste providers krijgt;
 • Een marktconform salaris;
 • Flexibele werktijden
 • Laptop (Microsoft Surface) van de zaak;
 • Gezellige uitjes, borrels en bedrijfsbootcamp (zodra de coronasituatie dit weer toelaat).

Over INTO
Bewust of onbewust, veel bedrijven zitten midden in een digitale transformatie. Deze digitale transformatie draait niet alleen om tools en middelen, maar eerder om het omarmen van verandering. Hierbij spelen we in op de veranderende wereld door gebruik te maken van digitale oplossingen, zoals de digitale werkplek.

De digitale werkplek maakt het mogelijk om te werken waar, hoe en wanneer jij dat wil. Natuurlijk moet dit veilig, flexibel en kostenbesparend zijn. Terwijl de technologie steeds complexer wordt, zet INTO zich in om het gebruik ervan zo eenvoudig mogelijk te maken. 

Wij bieden MKB organisaties als partner, of beter nog: bijna als collega, telecom en IT-diensten. Inclusief het beheer daarvan.

Ready?
Ben jij klaar om ons team te versterken? Laat ons dan op een aansprekende manier weten waarom jij de juiste persoon voor deze baan bent. Stuur je CV en motivatie naar chrisje.kuijlaars@into.nu. Wie weet tot snel!

 

Altijd een adviseur in de buurt

Ontdek wat INTO’s online werken en de digitale werkplek voor jouw organisatie kunnen betekenen. 

Neem contact op voor een vrijblijvend adviesgesprek met één van onze adviseurs.

Ik wil een vrijblijvend adviesgesprek
 


INTO laat het werken. 
INTO is de grootste leverancier op het gebied van telecommunicatie en de digitale werkomgeving voor ondernemend Nederland. Wij begeleiden organisaties in het digitale transformatieproces van de huidige werkomgeving, en die van de toekomst.